Kendini daha iyi ifade etmek isteyenler için akıllı buton rozet: BEAM ... - Warta 24 Sulawesi Tenggara
GRID_STYLE

Post/Page

Weather Location

{fbt_classic_header}

Kendini daha iyi ifade etmek isteyenler için akıllı buton rozet: BEAM ...

Kendini daha iyi ifade etmek isteyenler için akıllı buton rozet: BEAM ...

Ä°nsanlar kendilerini ifade etmek için çantalarına buton rozetlerden takıyordu. Özellikle lise öğrencileri arasında çok popüler olan bu objeler…

Kendini daha iyi ifade etmek isteyenler için akıllı buton rozet: BEAM ...

İnsanlar kendilerini ifade etmek için çantalarına buton rozetlerden takıyordu. Özellikle lise öğrencileri arasında çok popüler olan bu objeler artık unutuldu. BeamAuthentic ise BEAM ile süreci geriye çevirmeye hazırlanıyor.

BeamAuthentic tarafından hazırlanan BEAM, temel olarak akıllı bir buton rozet. Detaylı teknik detayları bilinmeyen ürün, 400×400 piksellik yuvarlak bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Tek şarjla 24 saat batarya ömrü sunan cihaz, bu ekranda istediğiniz görselleri gösterebiliyor. Bu noktada haraketli GIF desteği de bulunan cihaz, kıyafetler ve çantalar üzerine rahatlıkla takılabiliyor. Kutusundan manyetik takma aparatı ve şarj için microUSB kablosu çıkan cihaz, siyah ile beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip . Kendinizi çevrenizdekilere ifade etmek için kullanabileceğiniz BEAM, bünyesinde ivmeölçer ve ışık sensörü barındırıyor. Bu sensörün AMOLED ekranın parlaklığını ortama göre değiştirebildiği tahmin ediliyor. Ekranda görünecek içerikler de özel akıllı telefon uygulamasından ekleniyor.

BEAM ile hayatımıza bir akıllı cihaz daha giriyor

Buton rozet kavramının “akıllı” takısıyla “dijital” olarak hayatımıza sokan cihaz, tahmin edebileceğinizden daha pahalı. Söylendiği kadarıyla 99 dolar yurt dışı satış fiyatı bulunan buton, her satıştan seçilen bir kuruma 3 dolar bağış yapıyor. Bu açıdan güzel bir amaca hizmet eden cihazın tanıtım videosu ise aşağıda yer alıyor.

Video

Sumber: Google News | Warta 24 Buton

Tidak ada komentar